VİZYONUMUZ

Türkiye’nin En Güçlü Finansal Ekosistemi Olmak!

Bankanın vizyonu, hedeflediği sektörlerdeki uzmanlığı ile kurumlar tarafından çalışılması öncelikli tercih edilen, geliştirdiği yenilikçi ve öncü iş modelleri ile teknolojiyi kullanarak bireysel kredi hizmetini bireylerin bulunduğu noktalara taşıyan, kendisini sürekli geliştiren uzman kadrosu, iş süreçleri ve organizasyon yapısıyla bütünleştirdiği ileri seviyede teknoloji kullanımı, sağlam finansal yapısı, etkin ve verimli çalışma prensibi ile sektöründe örnek gösterilen bir banka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Uluslararası Seviyede Örnek Gösterilen Bir Banka Olmaktır.

Müşterilerinin yaşam ve iş kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan yenilikçi ve modern yaklaşımlar geliştirmek yoluyla Türk Bankacılığı'na yeni bir boyut getiren ve uluslararası seviyede örnek gösterilen bir banka olmaktır.

HABER

Basında BankPozitif

BankPozitif’e dair olup biten herşeyi sizinle paylaşıyoruz!

Krediler fidana dönüşecek

Tema Vakfı aracılığıyla Orman Haftasında müşterilerimiz adına fidan bağışında bulunduk.

BankPozitif'ten 26 milyon $'lık satış

JSC Bank Pozitiv Kazakhstan'da bulunan hisselerini sattı.

Kemer'de muhteşem final

BankPozitif ana sponsorluğunda Kemer Country Club'da düzenlenen turnuvada adeta golf şöleni yaşandı.

Biz Kimiz

Bankpozitif, Türkiye'de kurulmuş, kurumlara butik hizmet sunan, yenilikçi bir bankadır. BankPozitif, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi derecesi olarak, mali yapısı açısından Türkiye’deki güçlü bankalar arasında yer almaktadır.


BankPozitif, hedeflediği sektörlerdeki bilgi birikimi, uzman kadrosu ve hizmet odaklı yaklaşımı ile hızlı bir şekilde yüksek kaliteli hizmetler sunarak kurumsal bankacılık alanında kendini farklılaştırmayı hedeflemektedir.


BankPozitif kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine 7,4 Milyar Amerikan Doları tutarında kredi ile kaynak sağlayarak, sektörde önemli bir oyuncu olmuştur.


Bankamızın bağımsız mali denetimi uluslararası denetim ve danışmanlık şirketleri tarafından yapılmakta olup, finansal tabloları dahil bankamız bilgilerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Türkiye Bankalar Birliği internet sitesi veya bankamızın kendi internet sitesinden ulaşılabilir.

Yönetim Kurulu

Üye Adı Görevi
Dr. Erkan KORK Yönetim Kurulu Başkanı
Bülent ERSÖZ Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Mustafa KALKANLI Üye
Dr. Erhan YAZGAN Üye
Bilal ÖZCAN Üye
Hülya TURAN Üye