ELEKTRONİK BANKACILIK HİZMETLERİ İŞLEM REHBERİ


Bankamızın elektronik bankacılık kanalı var mıdır ?

Bankamızın elektronik bankacılık kapsamında hizmeti bulunmamaktadır.


Hesap Özetleri, Ekstre ve Dekontlarınızı nasıl alabilirsiniz?

15.03.2020 tarihinde yayımlanan yönetmelik gereği, bankaların hassas veri niteliğinde olan her türlü ekstre, dekont, hesap özeti hassas veri içeren bilgi ve dokümanların müşterilerine elektronik hizmet sunan kanallar üzerinden vermesi gerekmektedir.

Bu kapsamda 01.07.2020 tarihinden itibaren tarafınıza gönderilen hassas veri niteliğindeki her türlü bilgi e-posta adresinize gönderilmemektedir.

Bankamız ile yapacağınız her türlü elektronik haberleşmede; yaygın olarak kullanılan ancak delil niteliği bulunmayan ve güvenliği tamamen kişisel kullanıma bırakılmış e-posta adreslerinin kullanılmamasını, bunun yerine kişisel verilerinizin ve finansal varlıklarınıza ait bilgilerin güvenliği ile her türlü yasal hakkınızın korunabilmesi için internet bankacılığımızı ya da kayıtlı e-posta adresi (Kep) kullanmanızı öneririz.

Bankamızdan hesabınıza ait talep ettiğiniz dekontları dilerseniz posta ile tarafınıza gönderebiliriz. İlgili talebinizi ve/veya tüm soru ve sorunlarınız için https://www.bankpozitif.com.tr/Tr/MesajMerkezi adresimizden bize gönderebilirsiniz.


Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Bankamıza 0212 226 97 00 numaralı genel müdürlük telefonlarımızdan veya bankamız kurumsal sitesinde yer alan için https://www.bankpozitif.com.tr/Tr/MesajMerkezi adresinden mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz..


Bize nasıl işlem taleplerinizi gönderebilirsiniz ?

Bankamızın aşağıda yer alan faks numarasına talebinizi içeren işlem talimatınızı gönderebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki bankamız adresine posta ile de işlem taleplerinizi iletebilirsiniz ancak işlemi talep ettiğiniz gün itibariyle postadan ulaştığı gün itibariyle gecikmeler yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz.


Faks: 0216 538 42 49


Adres: BankPozitif Genel Müdürlüğü Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. V Plaza No:14 İç Kapı No:7 34381 Şişli/ İstanbul