Gizlilik


Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşullar, siteyi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar üzerinde yasal olarak bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz. BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. bu koşulların ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkına sahiptir.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. web sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili BankPozitif ve yan kuruluşlarının politikalarını içermektedir. Amacımız, internetten sunulan bilgilerinizin güvenliğini seviyesini en üst düzeyde tutmaktır.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.'ye aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları bankamızda saklıdır.

Site içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar online sistemde görülmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Sadece tanıtım amaçlı olarak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlallerde kamu davası açılabilir, cezai işlem uygulanabilir veya hukuki taleplerde bulunulabilir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır. BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş., bu internet sitesinde sunulan hizmetlerin devamlılığı hakkında garanti vermemektedir. Bu nedenle, söz konusu hizmetler ile ilgili olarak, değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme veya iptal etme hakkını saklı tutar ve herhangi bir neden göstermeksizin içerik ve uygulama değişikliği yapabilir.

İnternet sitemizin diğer web sitelerine link verdiği durumlarda, gizlilik politikamızla ilgili hususlar ve web sitemiz kullanım koşulları, sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Gerek bu internet sitesinden bağlantı verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. İnternet sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş., bu internet sitesinde yer alan ve/veya yer alacak bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, her türlü bilgi ve kullanım koşullarını dilediği zaman ve önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. tarafından size iletilen mail ve mesaj gibi gönderimleri almak istemiyorsanız talebinizi Mesaj Merkezi üzerinden bildirebilirsiniz.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası gibi) bilgileriniz BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Onay vermeniz halinde bu bilgiler; bilgilendirme, kampanya ve benzeri elektronik mesajları göndermek için kullanılacaktır ve izniniz ya da yasal zorunluluklar haricinde kesinlikle 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Bu tür bilgilerin kullanım hakkı BankPozitif'e ait olacak ve bu bilgileri, çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanabilecektir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gönderdiğimiz iletileri almak istemediğiniz takdirde, gönderilen e-postanın altında yer alan “BankPozitif e-posta üyeliğinden çıkmak için tıklayın” linkine tıklayarak, gönderim listelerinden çıkabilirsiniz.


Kişisel Verilerin Korunması Hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Şehir Merkezi
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. V Plaza No:14 İç Kapı No:7 34381 Şişli/ İstanbul
Telefon
+90 (216) 538 25 25 - 444 4 365
Fax
+90 (216) 538 42 58
Ticari Ünvan
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.
MERSİS Numarası
0854012611200011
Denetim Şirketi
Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.
Adres: Spine Tower Maslak Mah. Saat Sok. No: 5 Kat: 25-26-28 Sarıyer 34485 İstanbul
Telefon: +90 212 285 01 50
Fax: +90 212 285 03 40