Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

Yatırım Ürünleri/Faaliyetleri

Yatırım Ürünleri

  • Profesyonel Yönetim: Yatırım Fonları, sürekli olarak piyasaları izleyen uzman profesyonel yöneticiler tarafından, riskin minimum, getirinin maksimum olması ilkesi ile yönetilir. Yatırım araçlarının rüçhan hakları, temettüleri ve vade takipleri profesyonel yöneticiler tarafından yapılır.
  • Risk Dağılımı: Yatırım Fonları, hazine bonosu, devlet tahvili, hisse senedi, repo gibi çeşitli yatırım araçlarından oluşur. Böylece yatırımcı, tek bir yatırım aracının yaratacağı riskten korunmuş olur.
  • Çeşitlilik: Tasarruf sahipleri, kendi yatırım tercihleri ve risk profiline göre farklı kompozisyonlardan oluşturulmuş çeşitli fonlara yatırım yapabilirler.
  • Kolay Nakde Çevirebilme: Yatırım fonları, işlemiş getirisiyle birlikte kolayca ve hızlı bir şekilde nakde çevrilebilir.
  • Büyük Ölçekli Yatırım Avantajı: Yatırım Fonları sayesinde, paranızı büyük ölçekli yatırımcı profiline göre değerlendirme imkanına sahip olursunuz. Bu şekilde küçük tasarruf sahipleri, yatırımlarında büyük yatırımcının sahip olduğu yatırım avantajı elde ederler.
  • Zaman Tasarrufu: Yatırım fonu yatırımcıları, portföy yönetimlerini profesyonel yöneticilere bırakarak, hem zaman hem de para tasarrufu sağlamış olmaktadırlar. Aynı zamanda portföye büyük montanlı alım satımlarla da zaman tasarrufu sağlanır.

Ürün ve Hizmetler Satıcı Otomasyon Sistemi
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın