Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili kutucuğa tıklayarak sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.
İnternet Bankacılığı şifremi nasıl alabilirim?
İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve şifrenizi www.bankpozitif.com.tr anasayfa üzerinde şifre işlemleri/internet bankacılığı butonlarını tıklayarak internet bankacılığı şifre işlemleri menüsünden anında alabilirsiniz. Sistem, güvenlik nedeniyle internet şubesine ilk girişinizde yeni şifre oluşturmanızı isteyecektir.
Kullanıcı Adı nedir?
İnternet Bankacılığı hizmeti girişi için gerekli olan Güvenlik Denetim Bilgilerinin birinci adımını oluşturan ve her bir müşteri için tek olan kodu ifade eder.
Şifre nedir?
İnternet Bankacılığı girişi için ikinci adımda kullanılması gereken sayı ve harflerden oluşan veriyi ifade eder.
Şifrenin Unutulması
İnternet Bankacılığı şifrenizi unutmanız durumunda www.bankpozitif.com.tr şifre işlemleri menüsünden yeni şifrenizi alabilirsiniz.
SMS Pin Kodu nedir?
İnternet Bankacılığı girişi için üçüncü adımda kullanılan, Bankamızda kayıtlı cep telefon numaranıza sms yoluyla iletilen tek kullanımlık veriyi ifade eder.
Elektronik İmza nedir?
5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu ile tanımlanan E-İmza; elektronik belge ile gönderilen bilginin yolda değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu, inkâr edilemeyeceğini garantiler ve elle atılan imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir.
Elektronik İmza Nasıl Görüntülenir/Doğrulanır?
E-imza ile imzalanmış bir belgenin geçerli bir sertifika kullanarak kim tarafından ve ne zaman imzalandığının görüntülenmesi için yapılan işlemdir. Görüntüleme/Doğrulama işlemini gerçekleştirmek için burayı tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürün ve Hizmetler Sözleşme ve Formlar Engelsiz Bankacılık Güvenlik
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın