Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili kutucuğa tıklayarak sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.
Yurt dışında yaşıyorum bankanızdan kredi alabilirmiyim?
Türkiye Cumhuriyeti dışında ikamet eden kişilere kredi hizmeti sunamamaktayız
Nasıl bu kadar hızlı kredi verebiliyorsunuz?
BankPozitif; teknolojiyi ileri seviyede kullanan, müşteri iletişimi ve hizmeti ana kanal olarak internet üzerinden sağlayan, şube gibi klasik kanalları kullanmayan YENİ NESİL bir bankadır

Kullandığımız teknoloji sayesinde değerlendirme ve işlemlerinizi hızlı, güvenli yapabilirsiniz. Bu bakımdan klasik bankalarla kıyaslama yapıldığında; gelişmiş online sistemlerimiz sayesinde kredi başvurunuz anında sonuçlanır, kredi kullanmak için şubeye gitmenize gerek kalmaz, krediniz anında hesabınıza geçer ve tüm işlemlerinizi YENİ NESİL bankacılık anlayışıyla tamamen internet üzerinden yapabilirsiniz.
Kredinizin avantajları nedir?
BankPozitif, teknolojiyi ileri seviyede kullanan, ana kanal olarak da müşteri iletişimi ve hizmeti internet üzerinden sağlayan, şube gibi klasik kanalları kullanmayan YENİ NESİL bir bankadır.

Kredi kullanım adımlarınızdaki tüm hizmetler, bankaya gitmenize gerek kalmadan teknolojik kanallar aracılığı ile ayağınıza kadar getirilir.

Kredi ürünlerimizle ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilir ve başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz, hemen değerlendirilecek ve sonucu ekranda görüntülenecektir. Hemen Başvur

Başvurunuz onaylandığı takdirde, kredinizi size özel olarak sistem tarafından hazırlanan faiz oranı doğrultusunda kullanabilirsiniz. Böylece daha avantajlı faizli kredi kullanabilirsiniz.

Ek olarak kullanacağınız kredide herhangi bir masraf, komisyon veya sigorta ücreti alınmamaktadır. Yani kredi alırken de öderken de kazançlı çıkarsınız
En fazla kaç aya kadar kredi kullanabilirim?
31.12.2013 tarihli ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiş olan “Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” kapsamında Tüketici kredilerinin vadesi 48 ay ile sınırlanmıştır
Bankanızın gönderdiği kuryeye güvenebilir miyim?
Kredi başvurularına ait belge seti bankamızca ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak üretilmektedir. İmzalanacak bu belgelerin güvenli bir şekilde tarafımıza ulaşmasını sağlamak ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra kredi bedelini müşterimizin hesabına göndermek bankamızın sorumluluğundadır.

Belgelerin güvenliği konusu, 5411 sayılı Bankacılık Yasası’nın “Belgelerin Saklanması” başlıklı 42. Maddesi ile de güvence altına alınmış, bu madde ile bankalara aldıkları yazıları ve faaliyetleri ile ilgili belgelerin asıllarını on yıl süreyle saklama zorunluluğu getirilmiştir.
PTT’den ödeme yaptım taksitim gecikmeye girer mi?
PTT şubelerinden yapılan ödemeler, 1 (bir) iş günü sonra saat 15:00 ten itibaren BankPozitif’ teki hesabınıza yansımaktadır. PTT’den yaptığınız ödemeler herhangi bir gecikmeye neden olmayacak şekilde hesabınızdan tahsil edilmektedir.

PTT kanalı ile yaptığınız ödeme, geri ödeme planınızda yer alan taksitiniz için yeten tutarda ise, taksitiniz vadesinde otomatik olarak tahsil edilecektir. Hesabınıza herhangi bir gecikme bedeli yansımayacaktır.

Dilerseniz kredinize ait bundan sonraki taksitleri, farklı bir bankada bulunan hesabınızdan BankPozitif'teki hesabınıza EFT ( Bankalar arası para transferi ) ile zahmetsizce gönderebilirsiniz. EFT ile ödeme yaparken IBAN numaranızı kullanmanız ve Alıcı Adı ve Soyadı kısmına kendi adınızı yazmanız yeterlidir.

IBAN Numarası Nedir ?
Kredi notumu ( KKB puanımı ) öğrenebilir miyim?
Kredi Kayıt Bürosu tarafından kişiler hakkında "Kredi Risk Raporu" üretilmektedir. Şahsınıza ait güncel kredi bilgilerinizi Kredi Risk Raporu alarak edinebilirsiniz. www.kkb.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Başvuruda verdiğim bilgiyi değiştirmek istiyorum
Bankamızdaki iletişim bilgilerinizi kredi kullanım tarihinizden sonra internet bankacılığını kullanarak güncelleyebilirsiniz.

İnternet bankacılığı şifrenizi , Şifre İşlemleri menüsünü takip ederek oluşturabilirsiniz.

Şifre almak için başvururken Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz. Şifreniz SMS mesajı olarak bu telefona gönderilecektir.

Kredi bedelinizin gönderilmesini istediğiniz banka ve IBAN/kart numarasında değişiklik yapmak istiyorsanız tıklayın.
Bankanızdaki kredilerimi birleştirmek istiyorum
Bankamızdan tahsis edilen kredi limitiniz doğrultusunda birden fazla kredi kullanabilirsiniz.

Her kredi, güncel verilere göre tahsis edilmekte olup, ” kredi birleştirme/ tahsis edilen yeni kredi ile eski kredinin kapatılması imkanı bulunmamaktadır.

Ancak kredi başvurunuz onaylandığı takdirde, dilersiniz yeni kredinizin taksit ödeme tarihlerini, eski krediniz ile aynı gün olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Yeni kredi talebinizi, dilerseniz hemen şimdi yan taraftaki linke tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. “Hemen Başvur

Başvurunuz, hemen değerlendirilerek kullanabileceğiniz ek kredi tutarı, mevcut kredi riskinizde dikkate alınarak belirlenecektir.
Aynı koşullarda yeniden kredi kullanmak istiyorum
Yeni kredi talebinde bulunmanız durumunda, kredinize ait koşullar güncel verilere göre belirlenmekte ve mevcut kredinize ait koşullardan farklı olabilmektedir.

Yeni kredi talebinizi, mevcut kredinizden bağımsız olarak internet sitemizden kolayca yapabilirsiniz.

Başvurunuz, hemen değerlendirilerek kullanabileceğiniz kredi tutarı, faiz oranı vb. güncel koşullar ekranda görüntülenecektir.

Dilerseniz hemen şimdi yan taraftaki linke tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Başvur
Kurumsal kredi koşullarınız nelerdir?
Bankamız büyük boyutlu kurumsal firmaların nakit ve gayri nakit kredi ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Yapımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarının detaylı bir şekilde anlaşılması ve bu ihtiyaçlara yönelik müşteriye özel butik hizmet sunulmasına yönelik olarak organize edilmiştir.

Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:
 • Proje Finansmanı/Yatırım Kredileri
 • Türk Lirası, Döviz ve Dövize Endeksli (Spot veya Rotatif) Nakit Krediler
 • Teminat Mektupları / Harici Garantiler
 • Akreditif
 • Ülke Kredileri (çalıştığımız sektörlerde yapılacak yatırım projelerinde; ekipman ve araç/gereçlerin finansmanına yönelik uzun dönemli ve düşük maliyetli ülke kredisi sağlanmasına aracılık eder. Bu krediler arasında Hermes (Almanya), Coface (Fransa), US Exim (Amerika), Sace (İtalya), Ashra (İsrail), Canada Exim (Kanada), EKF (Danimarka), Finnvera (Finlandiya), Keximbank (Güney Kore) kredileri yer almaktadır.)
 • İhracat Kredileri
 • Eximbank Kredileri
 • Burada özellikle belirtmemiz gerekir ki KOBİ’lere yönelik ürün ve hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Ayrıca kurumsal müşterilerimizin günlük küçük hacimli bankacılık ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunma hedefimiz de yoktur. Bu çerçevede gişe işlemleri, nakit çekme/yatırma, çek/senet tahsilatı, elektrik, su, sosyal sigorta vb. kurum ödemelerine aracılık ve benzeri nitelikte hizmetler sunmamaktayız.

Hizmet sunmayı hedeflediğimiz firmaların aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar olmasını hedeflemekteyiz.
 • Yenilenebilir Enerji (Rüzgar Enerjisi Santrali-RES, Jeotermal Enerjisi Santrali-JES, Hidroelektrik Santrali-HES, Güneş Enerjisi-SOLAR ve Biyokütle Enerji Santrali),
 • Turizm,
 • İnşaat/Altyapı Projeleri,
 • Su,
 • Tarım ve Gıda

Bankamız bu sektörlerdeki uzmanlık ve bilgi birikimi ile ilgili bu alanlarda gerçekleştirilen çok sayıda projenin finansmanını sağlamıştır.

Kurumsal bankacılık hizmetlerine yönelik ihtiyaçlarınız için ilgili sektör temsilcilerimize sector@bankpozitif.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
Evimi/Gayrimenkulümü teminat göstererek kredi kullanabilir miyim?
Kredi başvurunuzu Hemen Başvur linkine tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.

Kredi değerlendirmenizin olumlu olması durumunda, sizi hiç yormadan, biz sizi arayıp kredinizin şartlarınızı beraber oluştururuz.

Bankamızdan 48 ay vadeye kadar ipotek karşılığı kredi kullanabilirsiniz.

İpotek vereceğiniz gayrimenkulun;
 • İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunması
 • % 100 oranında tamamlanmış olması
 • Kat irtifak veya kat mülkiyet tapusunun bulunması ve üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmaması ( askeri güvenlik bölgesi ,haciz, intifa, aile konutu serhi vb )
 • Gayrimenkul değerinin en az 100.000 TL olması

Durumunda değerlendirmeye alınacaktır
Konut kredisi kullanabilir miyim?
Konut Kredisi başvurunuzu internet sitemizden Konut Kredisi linkini tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.

Kredi değerlendirmenizin olumlu olması durumunda, sizi hiç yormadan, biz sizi arayıp kredinizin şartlarınızı beraber oluştururuz.

Bankamızdan 60 ay vadeye kadar konut kredisi kullanabilirsiniz.

İpotek vereceğiniz gayrimenkulun;
 • İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunması
 • % 100 oranında tamamlanmış olması
 • Kat irtifak veya kat mülkiyet tapusunun bulunması ve üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmaması ( askeri güvenlik bölgesi ,haciz, intifa, aile konutu serhi vb )
 • Gayrimenkul değerinin en az 100.000 TL olması

Değerlendirmeye alınacaktır.
Kredi taksitimin tamamı hesabımda yok. Ne kadar varsa tahsil edilmesini istiyorum
Taksit ödemeleriniz ödeme planınızda yazan tarihte, otomatik olarak yapılmaktadır. Ödeme planınızda yer alan taksit vadelerinde, taksit tutarının tamamını hesabınızda bulundurmanız gerekmektedir, kısmi taksit tahsilatı yapılamamaktadır. Hesabınızda taksit ödemesine yetecek kadar bakiye yok ise, taksit tarihinizden önce bankamızdaki hesabınıza gerekli bakiyeyi göndermeniz yeterli olacaktır.
İpotek fek yazısı almak için ne yapmam gerekiyor?
İpotek fek yazınızın ilgili Tapu Müdürlüğü’ne gönderilebilmesi için, ilgili resmi mevzuat gereği olarak, Bağlı bulunduğunuz Tapu Müdürlüğü’nden vergi dairesini öğrenerek, ilgili vergi dairesine söz konusu gayrimenkule ait Terkin Harcının yatırılması ve MAKBUZ ASLININ tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Dekont aslı Bankamıza ulaştıktan sonra fek yazınız ilgili Tapu Müdürlüğüne bankamızca gönderilecektir.

Tapu Müdürlüklerinin talepleri doğrultusunda terkin harcı makbuzu ve ipotek fek yazısı sadece APS veya İadeli Taahütlü olarak kabul edilmektedir. Elden gönderilen yazılar işleme alınmamaktadır.

APS ile gönderimler 2 işgünü içinde, İadeli Taahhütlü gönderimler ise 7 işgünü içinde ilgili Tapu Müdürlüklerine ulaşmaktadır.

Bankamız söz konusu gönderimi gerçekleştirdikten sonra, belgelerin ilgili Tapu Müdürlüğüne ulaşıp ulaşmadığını www.ptt.gov.tr adresinden direkt olarak kolayca takip edebilirsiniz. buradan gönderi takibi için ilgili gönderi numarasını size e-posta ile ileteceğiz (bankamızda kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir).

Yukarda bahsettiğimiz süreci başlatmak için tekrar hatırlatmak isteriz ki; terkin harcını yatırıp, bununla ilgili makbuzu tarafımıza göndermeniz gereklidir.

Dekont aslını bankamıza gönderirken kullanacağınız adres (bankamız adresi); Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kayın Sokak No:3 34805 Kavacık Beykoz / İstanbul.
Kredi Kullanmak istiyorum
Kredi Başvurunuzun en kısa sürede değerlendirilebilmesi için Adrese Teslim Kredi linkinden başvurunuzu yapmanızı rica ederiz. Değerlendirme sonucu anında tarafınıza bildirilecektir.
Taksitlerimi erken ödeyebilir miyim?
Hesap bakiyeniz yeterliyse, taksitleriniz vadelerinde otomatik olarak tahsil edilir.
Tahsilatın erken yapılmasını isterseniz aşağıda yer alan iki şekilde işleminizi yapabilirsiniz.
 • 44 44 365 numaralı sesli yanıt sistemimiz üzerinden "Kredilerim > Erken Taksit Tahsilatı Hakkında Bilgi" menüsünü tuşlayarak,
 • İnternet Bankacılığımızı kullanarak, (*)
Erken taksit tahsilatı işlemlerinde, erken ödediğiniz tarih ile normal taksit tarihiniz arasındaki erken ödeme süreniz kadar faiz, taksidinizden düşülerek tahsil edilir. Erken taksit ödemede sizden ek bir ücret talep edilmez.

Önemli Bilgilendirme : Hesabınızda eğer bir taksit tutarınızdan daha fazla bir miktar bulunuyor ve aylık ödeme tutarlarını azaltmak isterseniz, “ARA ÖDEME” seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ara ödeme işlemini “Kredi İşlemlerim” başlığı altında yer alan “Ara Ödeme Yap” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme planınızı ve taksit ödemelerinizi internet bankacılığını kullanarak takip edebilirsiniz.

(*) İnternet bankacılığı şifreniz yoksa veya unuttuysanız www.bankpozitif.com.tr internet adresimiz üzerinden Şifre İşlemleri menüsünü takip ederek internet şifrenizi oluşturabilirsiniz.
Şifre almak için başvururken Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz. Şifreniz SMS mesajı olarak bu telefona gönderilecektir.
Kredime ara ödeme yapabilir miyim?
Kredinizi kullandıktan sonra herhangi bir tarihte ara ödeme yapmak istemeniz durumunda, işleminizi İnternet Bankacılığımızı kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ara Ödeme işlemi yapabilmeniz için, hesabınızda 1 taksit ya da daha fazla tutarda bakiyeniz olması gerekmektedir. Ara ödeme yapmanız durumunda kredinize ilişkin geri ödeme planı değişecektir. İnternet Bankacılığımızın ilgili menülerinden ara ödeme işleminizi kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz taksit tutarlarınızı düşürebilir veya kredi vadenizi kısaltabilirsiniz.

İlgili ara ödeme tutarının Bankamızdaki hesabınıza ulaşmasını takiben İnternet Bankacılığımız üzerinden ara ödeme işlemini “Kredilerim” başlığı altında yer alan “Ara Ödeme” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Ara ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce, yeni geri ödeme planını görüntüleyebilir, inceleyebilir, dilerseniz onaylayabilir veya vazgeçebilirsiniz. Yeni geri ödeme planını onaylamanız halinde ara ödeme işleminiz gerçekleştirilecektir.

Önemli Bilgilendirme: Ara ödeme tutarını hesabınıza göndermeniz, kredinize ara ödeme yapmanız için yeterli değildir. Ödemek istediğiniz tutarı hesabınıza gönderdikten sonra İnternet Bankacılığımızın ilgili menülerinden ara ödeme işlemi yapmazsanız, göndermiş olduğunuz tutar ilk taksit ödeme gününüze kadar kendi hesabınızda yatırım fonu alınarak değerlendirilir ve ilk taksit vade tarihinde sadece bir taksitiniz otomatik olarak ödenir.

Not : Ara ödeme işlemi yapabilmeniz için, kredinizde vadesi geldiği halde ödememiş olduğunuz, gecikmeli taksitinizin bulunmaması gerekmektedir. (Gecikmeli taksitiniz varsa, göndereceğiniz tutardan öncelikle gecikme tutarı ve vadesi geçmiş olan taksitinizin tahsilatı yapılacaktır. Kalan tutar Ara Ödeme yapmanız için yeterli ise işleminize devam edebilirsiniz.)

İnternet Bankacılığı şifreniz yok ise veya hatırlamıyorsanız, şifrenizi www.bankpozitif.com.tr adresinden Şifre İşlemleri menüsünden anında alabilirsiniz.

Şifre almak için başvururken Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz. Şifreniz SMS mesajı olarak bu telefona gönderilecektir.
BankPozitif kredimi nasıl erken kapatabilirim?
50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde herhangi bir zamanda, masraf ödemeden, kredinizi erken ödeyerek kapatabilirsiniz. Ödeme yaptığınız gün itibari ile birikmiş taksit faizi dışında ilave bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Başka bir ifadeyle; kredinizi erken ödeyerek kapatırsanız ,vadesi gelmemiş taksitleriniz için faiz ödemesi yapmazsınız, ek bir masraf veya komisyon ödemezsiniz.

Kredinizi kullandıktan sonra herhangi bir tarihte kredinizi kapatmak istemeniz durumunda, işleminizi;
 • İnternet Bankacılığımızı kullanarak,
 • 44 44 365 numaralı telefonu arayarak,
kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kredi kapama tutarınızı hesabınızda bulundurduğunuz gün itibariyle, İnternet Bankacılığı’nda “Kredilerim” başlığı altında yer alan “Kredi Kapatma” menüsü adımlarını izlemeniz gerekmektedir.

Telefon ile işlem yapmak için 44 44 365 numaralı telefonumuzu arayarak “kredileriniz hakkında bilgi” menüsünü kullanarak kredinizi kapatabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Kredinizi erken kapatmak için mutlaka iki seçenekten biri ile işlem yapmanız gerekmektedir. Kredi kapama tutarını hesabınıza yollamanız, kredi taksitinizin erken ödenmesi veya kredinizin erken kapatılması için yeterli değildir. Ödemek istediğiniz tutarı hesabınıza gönderdikten sonra kapama işlemini belirtilen kanallardan yapmazsanız, göndermiş olduğunuz tutar taksit vadesine kadar hesabınızda bekleyerek ilk taksit vade tarihinde sadece bir taksitiniz otomatik olarak ödenir.

Eğer kredi kapama işleminizi ilgili gün itibari ile tamamlayamazsanız, kapama yapacağınız gün için geçerli olan yeni kapama tutarınızı Internet Bankacılığımızdan veya 44 44 365 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Kredi tutarınıza her gün faiz işlediği için kapama bakiyeniz her gün değişmektedir.

İnternet Bankacılığı şifreniz yok ise veya hatırlamıyorsanız, şifrenizi www.bankpozitif.com.tr adresinden Şifre İşlemleri menüsünden anında alabilirsiniz.

Şifre almak için başvururken Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz. Şifreniz SMS mesajı olarak bu telefona gönderilecektir.
İnternet kullanmıyorum, nasıl kredi alacağım
Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. BankPozitif, teknolojik kanallar üzerinden hizmet veren ve müşterisi ile tüm iletişimi internet üzerinden sağlayan, YENİ NESİL bir bankadır.

Kredi başvurusu yaparken ve kredinizi aldıktan sonraki iletişimimiz yine internet üzerinden sağlanır.

BankPozitif ana iletişim kanalını internet olarak benimsediği için müşterilerinin soru ve hizmet ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılar. Müşterilerimiz kredi, hesap, ödeme, havale, döviz ve yatırım işlemlerini internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca müşterilerimiz yine bu kanalla soru ve ihtiyaçlarıyla ilgili mesajlarını bankamıza iletebilirler. Bu mesajlar derhal ve öncelikli olarak elektronik postayla cevaplanır.

Şubeden hizmet alma beklentiniz varsa bu tarz hizmet veren klasik bankalardan biriyle çalışmanızı tavsiye ederiz.
Kredi alsam aylık taksitlerim ne olur
Kredi Başvurunuzun en kısa sürede değerlendirilebilmesi için Adrese Teslim Kredi linkinden başvurunuzu yapmanızı rica ederiz. Değerlendirme sonucu anında tarafınıza bildirilecektir.

Bankamız ana sayfasında yayınlanan ve kredi başvurusu sayfamızda yer alan “Kredi Taksitlerim Ne Kadar” alanından yaptığınız taksit hesaplamalarında kullanılan oranlar, asgari faiz oranları olup tamamen gösterge niteliğindedir.

Kredi başvurusu sırasında, geçmiş kredi kullanım ve ödeme performansına bağlı olarak kişiye özel faiz oranı belirlenir. Kredinizi size özel olarak belirlenecek olan bu oran doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Ek olarak; kredi kullanımınız sırasında sizden herhangi bir masraf veya komisyon alınmadığını, sigorta bedeli talep edilmediğini de hatırlatmak isteriz.
En fazla ne kadar kredi alabilirim?
BankPozitif mevcut koşullarda 50.000.-TL ve 48 aya varan vadelerle, aylık eşit taksit ödemeli, kefil ve teminat gerektirmeyen tüketici kredileri vermektedir.
Borç kapatma kredisi veriyor musunuz?
Bankamız mevcut uygulamalarında borç transferi kredisi bulunmamaktadır.
Kefil istiyor musunuz?
BankPozitif mevcut koşullarda 50.000.-TL ve 48 aya varan vadelerle, aylık eşit taksit ödemeli, kefil ve teminat gerektirmeyen tüketici kredileri vermektedir.
Masraflar ne kadar? Sigorta yapılacak mı? Sigorta primi ne kadar?
BankPozitif mevcut koşullarda 50.000.-TL ve 48 aya varan vadelerle, aylık eşit taksit ödemeli, kefil ve teminat gerektirmeyen tüketici kredileri vermektedir. Söz konusu kredi türü için herhangi bir masraf veya komisyon alınmamakta ayrıca sigorta maliyeti de bulunmamaktadır.
Maaş yazısı/Bordro talep ediyor musunuz?
Bankamız, Adrese Teslim Kredi kullandırımlarında maaş yazısı / bordro talep etmemektedir. Kredi Başvurunuzun bordrosuz olarak değerlendirilmesini istemeniz durumunda Adrese Teslim Kredi linkinden başvuru yapabilirsiniz.
Talep edilen belgeler nedir?
Bankamız mevcut uygulamaları gereği, başvuruları takiben evrakların imzalanması için yapılan ziyaret sırasında; nüfus cüzdanının yanı sıra, ehliyet, pasaport veya evlilik cüzdanı belgelerinden en az birinin daha ibraz edilmesini isteyebilir.
Ürün ve Hizmetler Satıcı Otomasyon Sistemi
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın