Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

Müşterilerimizin Hassas Veriler Hakkında Bilgilendirilmesi

30.06.2020 Kurumsal Müşterilerimizin Hassas Veriler Hakkında Bilgilendirilmesi,

15.03.2020 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkındaki Yönetmeliği uyarınca, bankaların elektronik ortamda müşterilerine ileteceği hassas veri veya sır niteliğinde veri içeren her türlü ekstre, dekont, hesap özeti gibi bilgi ve dokümanların elektronik bankacılık hizmeti sunulan kanallar üzerinden gönderilmesi esastır.

Bu kapsamda 01.07.2020 tarihinden itibaren, hassas veri veya sır niteliğinde veri içeren bilgi ve dokümanlar e-posta adresinize gönderilemeyecektir.

Bankamızda kurumsal internet bankacılığı hizmeti bulunmamaktadır. Verilerinizin, finansal varlıklarınızın güvenliği ve her türlü yasal hakkınızın korunabilmesi için hassas veri veya sır niteliğinde veri içeren bilgi ve dokümanlar, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) aracılığıyla tarafınıza gönderilecektir.

Hassas veri veya sır niteliğinde veri içeren dokümanları ancak siz istediğiniz sürece e-posta ile gönderebiliriz. Ancak, verilerinizin güvenliği açısından gerek Bankamıza ileteceğiniz gerekse de Bankamızca tarafınıza iletilecek bu tür bilgi ve dokümanları kişisel kullanıma bırakılmış e-posta ile almak/göndermek yerine, KEP aracılığı ile almayı/göndermeyi tavsiye ediyoruz.

Kep adresinin kullanımı, diğer soru ve sorunlarınız için KURUMSALBANKACILIK@bankpozitif.com.tr adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

BankPozitif


30.06.2020 Bireysel Müşterilerimizin Hassas Veriler Hakkında Bilgilendirilmesi,

15.03.2020 tarihinde yayımlanan yönetmelik gereği , bankaların hassas veri niteliğinde olan her türlü ekstre, dekont, hesap özeti hassas veri içeren bilgi ve dökümanların müşterilerilerine elektronik hizmet sunan kanallar üzerinden vermesi gerekmektedir.

Elektronik bankacılık hizmetlerimizi, www.bankpozitif.com.tr kurumsal sitemizde yer alan Bireysel İnternet Bankacılık uygulaması üzerinden almaya devam edebilirsiniz.

Bu kapsamda 01.07.2020 tarihinden itibaren tarafınıza gönderilen hassas veri niteliğindeki her türlü bilgi e-posta adresinize gönderilemeyecektir.

Kurumumuzla yapacağınız her türlü elektronik haberleşmede; yaygın olarak kullanılan ancak delil niteliği bulunmayan ve güvenliği tamamen kişisel kullanıma bırakılmış e-posta adreslerinin kullanılmamasını, bunun yerine kişisel verilerinizin ve finansal varlıklarınıza ait bilgilerin güvenliği ile her türlü yasal hakkınızın korunabilmesi için internet bankacılığımız yada kayıtlı e-posta adresi ( Kep) kullanmanızı öneririz.

Tüm soru ve sorunlarınız için https://www.bankpozitif.com.tr/Tr/MesajMerkezi adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

BankPozitif

Ürün ve Hizmetler Sözleşme ve Formlar Engelsiz Bankacılık Güvenlik
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın