Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

İşlem Rehberi

Sözleşmelerime Nasıl Ulaşabilirim?

Kredinizi kullanmanızın ardından onay verdiğiniz kredi belgeleriniz ve sözleşmeleriniz e-posta adresinize elektronik imzalı olarak gönderilecektir ve bu sözleşmeler Bankamızca 10 yıl süre ile saklanacaktır. Ayrıca mevcut tüm sözleşmelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kredi Ödemelerimi Nasıl Yapacağım?

Kredinizi kullandıktan sonraki süreçte ödemelerinizi nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gizlilik Kurallarını Nasıl Öğrenebilirim?

Sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası gibi) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Bu tür bilgilerin kullanım hakkı BankPozitif'e ait olacak ve bu bilgileri, çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanabilecektir.

Gizlilik kurallarıyla ilgili detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Soru ve Sorunlarım için Ne Yapmalıyım?

Ürün ve hizmetlerimize ilişkin tüm soru ve sorunlarınız için bize Mesaj Merkezi’miz üzerinden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınız öncelikli olarak yanıtlanacaktır. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvurabilirsiniz.Ürün ve Hizmetler Sözleşme ve Formlar Engelsiz Bankacılık
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın