Site Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz
.
BankPozitif Logo
Şifre İşlemleri

İhtiyaç Kredisi

Bankpozitif İhtiyaç Kredisi


İhtiyaç Kredisi işlemlerinizi sadece 4 dakika içerisinde şubeye gitmeden, hızlı, formalitesiz ve rahat bir şekilde internet üzerinden tamamlayın, üstelik hiç bir ek masraf ödemeyin!

Tüm ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 48 aya varan vadelerle masrafsız kredi fırsatını kaçırmayın.

Anında İhtiyaç Kredisi nasıl alınır? izlemek için tıklayınız.Kredimi Nasıl Alabilirim ?
1. Başvurumu Yaptım Anında Kredim Onaylanı 2. Ödeme Planı Seçip Paranın yatacağı Hesabı Belirlerim 3. Aşama- İmza İçin Önceden Belirlediğim Adrese Kadar Gelirler 4. Belirlediğim Hesaba Kredim Yatar

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi başvurunuzu internet üzerinden yaptığınızda krediniz otomatik olarak değerlendirilir ve başvurunuzun kesin sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda, kredi işlemlerinizi yine internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret etmemizi istediğinizi bize iletirsiniz. Bankamız sizi istediğiniz tarihte ziyaret eder, kredi evraklarınıza imzanızı alır ve kredinizi istediğiniz bir başka bankadaki hesabınıza gönderir. BankPozitif ihtiyaç kredisinde ek hiçbir masraf yok, çağrı merkezinde sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok. Hepsi bu kadar basit!

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Kredi Almak için İhtiyacınız olan Belgeler

BankPozitif’ten kredi almak için ihtiyacınız olan belgeler sadece bu kadar!

  • Nüfus Cüzdanı*
  • İkametgâh veya fatura**

* BankPozitif gerekli görmesi durumunda ikinci kimlik veya gelir belgesi talep etmeye yetkilidir. Bankaca belirlenen gerekli evrakların tamamlanmaması durumunda kredi kullandırımı yapılmayacaktır.

** BankPozitif gerekli görmesi durumunda son üç ay içinde düzenlenmiş ikametgâh belgeniz veya son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz veya su faturası gibi sabit bir fatura talep edecektir.

Hemen başvurmak için tıklayınız.Faiz Oranları
Yükleniyor Faiz Oranları Yükleniyor ...

Önemli Bilgilendirme: Aylık faiz oranı ve vade kredi başvurusundan sonra size özel belirlenmektedir. Yukarıda sunulan hesaplama belirtilen akdi faiz oranından yapılmaktadır. Size önerilebilecek en yüksek faiz oranı ve masrafları görmek için Ürün, Hizmet ve Ücretler tablosunu inceleyebilirsiniz.Kredi Taksitlerim Ne Kadar?

Buraya tıklayarak kredi taksitlerinizi Kredi Faiz ve Maliyet Tablosundan öğrenebilirsiniz.

Göreceğiniz taksit tutarı, asgari faiz oranlarımız üzerinden hesaplanmıştır ve müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. Size özel hazırlanacak ödeme planınızı başvurunuzu yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz.


Kredi Başvurusu

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için internet üzerinden 50.000TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir, sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Hemen başvurmak için tıklayınız.


Kredimi Nasıl Ödeyeceğim?

Kredinize ait taksitleri veya toplu ödemelerinizi, Türkiye’deki herhangi bir bankadan Bankpozitif’teki hesabınıza EFT (Bankalar arası Elektronik Fon Transferi) işlemi ile gönderebilirsiniz.

Ayrıca ödemelerinizi, anlaşmalı ödeme noktalarımız olan Denizbank şube gişelerinden ve Online PTT gişelerinden hiçbir masraf ödemeden, nakit olarak yapabilirsiniz.

Kredi ödemeleriyle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Ürün ve Hizmetler Satıcı Otomasyon Sistemi
Site YükleniyorYükleniyor...
Masaüstü Görünüm İçin Tıklayın Mobile Görünüm İçin Tıklayın